Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Absolwentka stosunków międzynarodowych rzecznikiem prasowym MON

image: Justyna Arendarska

dr Justyna Arendarska

adres e-mail: justyna.arendarska@uwr.edu.pl

Absolwentka stosunków międzynarodowych rzecznikiem prasowym MON

Z radością chcieliśmy poinformować, że absolwentka jednolitych studiów magisterskich w zakresie stosunków międzynarodowych mjr Anna Pęzioł-Wójtowicz została rzecznikiem prasowym Ministerstwa Obrony Narodowej. Anna Pęzioł-Wójtowicz rozpoczęła studia w Instytucie Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Wrocławskiego jako wolny słuchacz w 2000 r. Uczestniczyła w seminarium magisterskim prof. zw. dr. hab. Mariana Wolańskiego w ramach specjalności dyplomatycznej. Pod jego kierunkiem przygotowała pracę magisterską pt. „Rola i funkcjonowanie Rady Północnoatlantyckiej w latach 1990-2004”, którą obroniła w 2005 r. W 2004 r. wzięła udział w wymianie międzynarodowej w ramach programu Erasmus i przez semestr studiowała na Uniwersytecie Antwerpskim w Belgii. Jesienią 2005 r. rozpoczęła służbę wojskową jako podchorąży w Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu. W Ministerstwie Obrony Narodowej bezpośrednio przed obecnym awansem była pełnomocnikiem ministra ds. wojskowej służby kobiet.

data utworzenia/modyfikacji: 13 kwiecień 2017 o 14:25:11

słowa kluczowe: losy-absolwentow