Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni wyzwaniem XXI wieku. Teoria i praktyka

image: Justyna Arendarska

dr Justyna Arendarska

adres e-mail: justyna.arendarska@uwr.edu.pl

Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni wyzwaniem XXI wieku. Teoria i praktyka

13 maja 2016 roku w Instytucie Studiów Międzynarodowych odbyła się konferencja Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni wyzwaniem XXI wieku. Teoria i praktyka. Wśród licznych prelegentów znaleźli się zarówno polscy, jak i zagraniczni naukowcy, reprezentujący różne dziedziny wiedzy, a także przedstawiciele służb mundurowych. Podczas konferencji omawiano zagadnienia zagrożeń cyberbezpieczeństwa w wymiarze lokalnym, regionalnym i ponadnarodowym.
Organizatorzy pragną podziękować wszystkim prelegentom i osobom zaangażowanym w organizację spotkania. Szczególne podziękowania składamy Dziekanowi elektowi prof. dr. hab. R. Wiszniowskiemu, Dyrektorowi Instytutu Studiów Międzynarodowych prof. dr. hab. Z. J. Winnickiemu, Szefowi Biura Bezpieczeństwa Narodowego Pawłowi Solochowi, Fundacji im. Kazimierza Pułaskiego, Wojewodzie Dolnośląskiemu Pawłowi Hreniakowi, Wiceprzewodniczącemu Rady Miejskiej Wrocławia Rafałowi Czepilowi oraz portalowi People′s Square za objęcie patronatem honorowym całego przedsięwzięcia.
                                                                                                                                                                       Tomasz Dębowski

data utworzenia/modyfikacji: 19 maj 2016 o 14:17:05