Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Dolnośląski Festiwal Nauki w Instytucie Studiów Międzynarodowych

image: Justyna Arendarska

dr Justyna Arendarska

adres e-mail: justyna.arendarska@uwr.edu.pl

Dolnośląski Festiwal Nauki w Instytucie Studiów Międzynarodowych

W poniedziałek 25 września w Instytucie Studiów Międzynarodowych gościliśmy uczniów i nauczycieli z dolnosląskich szkół średnich, którzy odwiedzili nas w związku z XX edycją Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. W tym roku z prezentacjami poświęconymi podróżom na Bliski i Daleki Wschód wystąpili: dr Jarosław Jarząbek, dr Marcin Szydzisz oraz dr Łukasz Fijałkowski. Z kolei dr Justyna Arendarska zaprosiła uczestników do udziału w warsztatach negocjacyjnych.

Dziękujemy za udział w naszych spotkaniach uczniom i nauczycielom ze Szkół Europejskich we Wrocławiu, Akademickich Liceów Artystycznych i Akademickich, Zespołu Szkół w Trzebnicy i II LO w Oleśnicy, a także studentom, którzy wsparli nasze imprezy pod względem organizacyjnym.

warsztaty-negocjacyjne2_5buzyk.jpgwarsztaty-negocjacyjne_rzhe8t.jpg

data utworzenia/modyfikacji: 04 październik 2017 o 10:38:24