Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Sukces naszych reprezentantów podczas finału II edycji Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

image: Bartłomiej Łódzki

dr Bartłomiej Łódzki

adres e-mail: bartlomiej.lodzki@uwr.edu.pl

Obrazy:

2a3b54ef8e334ae89d2e9b19e1984a53_2m2hkr.jpg1JPG_9c7bgb.jpg2JPG_652zkr.jpg3JPG_z4stle.jpg4JPG_k8rf65.jpg

Pliki do pobrania:

Po raz kolejny z dumą pragniemy poinformować, iż reprezentanci Dolnego Śląska dzięki swojej ogromnej wiedzy oraz zaangażowaniu osiągnęli znaczący sukces podczas etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności, który miał miejsce w dniach 23-24 marca br. w Warszawie.

Aż 5 uczniów z województwa dolnośląskiego wywalczyło w Warszawie tytuł laureata, zaś kolejnych 3 zdobyło tytuł finalisty. Warto podkreślić, iż czwórka naszych laureatów zajęła miejsce w pierwszej "12" i wzięła udział w wielkim finale, w którym zajęła odpowiednio 2, 4, 5 i 7 miejsce.

Naszym uczestnikom, ich rodzicom i nauczycielom składamy gorące gratulacje za znakomite przygotowanie się do etapu centralnego! Życzymy jednocześnie dalszych sukcesów i mamy nadzieję, że z wieloma spośród Państwa spotkamy się już niebawem.

Miejsca zajęte przez naszych laureatów i finalistów w klasyfikacji generalnej:

2. Aftyka Kacper              Laureat

4. Gwardyński Michał     Laureat