Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Immatrykulacja na Wydziale Nauk Społecznych

image: Justyna Arendarska

dr Justyna Arendarska

adres e-mail: justyna.arendarska@uwr.edu.pl

wrz

Immatrykulacja na Wydziale Nauk Społecznych

W piątek 29 września 2017r. na Wydziale Nauk Społecznych odbyła się uroczysta immatrykulacja osób przyjętych na I rok studiów. Spotkanie otworzył Dziekan Wydziału Nauk Społecznych, prof. dr hab. Robert Wiszniowski. Uroczystość uświetniła obecność Prorektora Uniwersytetu Wrocławskiego ds. Współpracy z Zagranicą i Projektów Międzynarodowych, prof. dra hab. Jana Burdukiewicza. Wykład inauguracyjny pt. "Rola teorii w nauce" wygłosił prof. dr hab. Andrzej Jabłoński. Studentów przywitali również: dr hab. Patrycja Matusz-Protasiewicz (Prodziekan ds. Studenckich i Rozwoju), dr hab. Jacek Zieliński (Prodziekan ds. Kształcenia), dr. hab. Marcelina Zuber (Prodziekan ds. Współpracy z Zagranicą) oraz Aleksandra Oziero, Przewodnicząca Samorządu Studenckiego.

data utworzenia/modyfikacji: 29 wrzesień 2017 o 13:50:58

słowa kluczowe: immatrykulacja