Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Juwenaliowy turniej siatkówki

Juwenaliowy turniej siatkówki

Rozegrany w Juwenalia (17 maja 2018 r.) kolejny mecz drużyn studentów i pracowników ISM – przyniósł jak zwykle wiele pozytywnych emocji. Wykładowcy w składzie: prof. Krzysztof Kociubiński, prof. Andrzej Polus, mgr Gabriela Kochan i dr Mariusz Kozerski, wspierani kadrowo przez studentów, tym razem musieli uznać wyższość przeciwników: Szymona Koczura, Piotra Kuzi, Karoliny Kowańdy, Wojciecha Lisa, Amadeusza Biczysko i Filipa Dzięcioła (z pierwszej drużyny) oraz Wiktora Kopackiego, Nicole Kowalewskiej, Urszuli Jaśkiewicz, Bartosza Wojciechowskiego, Michała Iwaszkowa i Grzegorza Jaworskiego (z drugiej drużyny studenckiej). Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za ambitną grę, a zgromadzonej publiczności za żywiołowy doping.

DSC08517JPG_96sg3n.jpgDSC08507JPG_a89wf4.jpgDSC08541JPG_n8r53w.jpgDSC08494JPG_f8cwf4.jpg

data utworzenia/modyfikacji: 18 maj 2018 o 09:03:50 autor:  mgr inż. Łukasz Stachowski