Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Kolejny grant NCN dla badaczy z ISM

image: Bartłomiej Łódzki

dr Bartłomiej Łódzki

adres e-mail: bartlomiej.lodzki@uwr.edu.pl

Kolejny grant NCN dla badaczy z ISM

Z radością informujemy, że w ramach konkursu Harmonia 9 organizowanego przez Narodowe Centrum Nauki finansowanie uzyskał projekt Efekty spillover chińskich bezpośrednich inwestycji zagranicznych w Afryce na przykładzie Angoli i Zambii (budżet: 702 539 zł). Kierownikiem projektu jest były pracownik ISM dr hab. Dominik Kopiński (obecnie Instytut Nauk Ekonomicznych, Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii), a głównymi wykonawcami, pracownicy ISM, prof. Andrzej Polus oraz mgr Wojciech Tycholiz oraz dr Jarosław Jura (Uczelnia Łazarskiego).

Projekt jest realizowany we współpracy międzynarodowej z University of St Andrews i prof. Ianem Taylorem – uznawanym powszechnie za jednego z najwybitniejszych w świecie naukowców zajmujących się ekonomią polityczną stosunków międzynarodowych w Afryce, a także chińską badaczką Hangwei Li (obecnie SOAS, Londyn). W ramach projektu planowane są m.in. wyjazdy badawcze do Angoli i Zambii.

data utworzenia/modyfikacji: 21 luty 2018 o 21:20:23