Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Międzynarodowa Szkoła Zimowa w Bad Tölz 2016

Międzynarodowa Szkoła Zimowa w Bad Tölz 2016

W dniach 1-4 grudnia 2016 roku pracownicy Instytutu Studiów Międzynarodowych i koordynatorzy programu Erasmus Mundus Global Studies – A European Perspective: dr Jarosław Jarząbek i dr Marek Musioł wzięli udział w międzynarodowej Szkole Zimowej w Bad Tölz (Niemcy) dla kadry akademickiej i studentów zorganizowanej przez Uniwersytet w Lipsku w ramach programu Erasmus Mundus Global Studies – A European Perspective.
W wydarzeniu tym wzięło udział 80 uczestników z wielu państw świata, zaś tematem przewodnim były migracje międzynarodowe.
Marek Musioł
Bad-Tolz2016_trb45f.jpg

data utworzenia/modyfikacji: 09 styczeń 2017 o 11:51:14 autor:  mgr inż. Łukasz Stachowski

słowa kluczowe: wspolpraca-miedzynarodowa