Znajdujesz się w: Strona główna > Nauka > Działalność naukowa ISM > Prezentacja wyników badań prowadzonych w ramach projektu NCN Opus 12

Prezentacja wyników badań prowadzonych w ramach projektu NCN Opus 12

TALLIN-ICCPR2018_zffs28

Prof. Beata Ociepka i dr Justyna Arendarska wygłoszą referat pt. Cultural Diplomacy at a Time of International Conflict: Years of Culture with Russia 2013-2016 na międzynarodowej konferencji International Conference on Cultural Policy Research (ICCPR) w Tallinie, 23 sierpnia w panelu o godzinie 9.00 na Uniwersytecie w Tallinie. Referat prezentuje badania prowadzone w ramach projektu NCN Opus 12 (2016/23/B/HS5/00486) pt. Dyplomacja kulturalna: konceptualizacja lat i sezonów kultury jako wydarzeń kulturalnych w czasie konfliktu międzynarodowego.