Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Publikacja dra hab. Bartosza Michalskiego w czasopiśmie naukowym "Post-Communist Economies"

image: Bartłomiej Łódzki

dr Bartłomiej Łódzki

adres e-mail: bartlomiej.lodzki@uwr.edu.pl

Z przyjemnością informujemy o kolejnej prestiżowej publikacji pracownika Instytutu Studiów Międzynarodowych. Tym razem autorem jest dr hab. Bartosz Michalski, którego artykuł Looking for evidence of the middle-income trap. The case of Polish trade in high-tech goods with Germany ukazał się w najnowszym numerze czasopisma Post-Communist Economies, wydawanego przez Taylor & Francis. Głównym celem artykułu jest określenie, czy paradygmat pułapki średniego dochodu (middle-income trap) znajduje zastosowanie dla analizy zjawisk występujących w ramach polsko-niemieckiego handlu dobrami wysokich technologii (high-tech).

Współczynnik wpływu (Impact Factor) czasopisma Post-Communist Economies wynosi: 0.721. Gratulujemy i zapraszamy do lektury: https://www.tandfonline.com/doi/abs/10.1080/14631377.2018.1442050

Autor pragnie serdecznie podziękować za pomoc i cenne sugestie Kolegom: dr. hab. Dominikowi Kopińskiemu (Instytut Nauk Ekonomicznych, Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii UWr.) oraz Alanowi Cookowi (Studium Intensywnej Nauki Języka Angielskiego).

data utworzenia/modyfikacji: 05 kwiecień 2018 o 19:51:43

słowa kluczowe: publikacje