Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Uroczysta promocja absolwentów programu Erasmus Mundus Global Studies

Uroczysta promocja absolwentów programu Erasmus Mundus Global Studies

W sobotę 19 listopada 2016 roku na Uniwersytecie Wiedeńskim odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom programu dwuletnich studiów magisterskich Erasmus Mundus Global Studies A European Perspective. Program, którego częścią jest Instytut Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Wrocławskiego, pozwala jego uczestnikom studiować na wybranych dwóch z pięciu uczelni partnerskich programu (Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet w Lipsku, London School of Economics, Uniwersytet w Roskilde, Uniwersytet Wiedeński).

Instytut Studiów Międzynarodowych na uroczystości reprezentowali prof. Marek Wróblewski i dr Jarosław Jarząbek. Składamy serdeczne gratulacje wszystkim naszym absolwentom i życzymy sukcesów w dalszej karierze zawodowej.

DSC_0250JPG_c8tv4k.jpg

DSC_0256_lwd4rh.jpgDSC_0254_kw47e2.jpg

data utworzenia/modyfikacji: 08 grudzień 2016 o 08:25:08 autor:  mgr inż. Łukasz Stachowski

słowa kluczowe: Erasmus-Mundus-Global-Studies