Znajdujesz się w: Strona główna > Nauka > Działalność naukowa ISM > Wizyta we Lwowie

Wizyta we Lwowie

W dniach 13 - 14 bm. delegacja Instytutu Studiów Międzynarodowych : Dyrektor ISM prof. dr hab. Zdzisław J. Winnicki i Kierownik Zakładu Studiów nad Bezpieczeństwem dr hab. Piotr K. Marszałek uczestniczyła w uroczystościach obchodów jubileuszu XXV lecia Wydziału Stosunków Międzynarodowych Państwowego Uniwersytetu we Lwowie im. Iwana Franko. Przekazano życzenia dalszego rozwoju i dalszej owocnej współpracy ISM z Wydziałem we Lwowie. Dziekan Wydziału Stosunków Międzynarodowych prof. dr hab. , poseł nadzwyczajny i pełnomocny Markijan Malski przekazał serdeczne pozdrowienia Pracownikom naszego Instytutu. Przy okazji pobytu we Lwowie uzgodniono wstępnie zasady wspólnej majowej konferencji (we Lwowie) oraz wsparcie Wydziału lwowskiego w organizacji nowego kierunku to jest Bezpieczeństwa Narodowego wykorzystując w tym względzie doświadczenia ISM.

Zdzisław Julian Winnicki

Dyrektor ISM