Znajdujesz się w: Strona główna > Ogłoszenia > Ankiety ewaluacyjne w systemie USOSweb

Ankiety ewaluacyjne w systemie USOSweb

graf_zdjecie_bc86r6.jpgSzanowni Studenci Instytutu Studiów Międzynarodowych

Uprzejmie Państwa prosimy o wypełnienie ankiety ewaluacyjnej. Ankieta będzie dostępna w systemie USOSweb w dniach 29 styczeń-23 luty 2018 r. Wypełniający ankietę zachowuje pełną anonimowość.

Wszystkie oceny oraz komentarze są wnikliwie analizowane przez Koordynatora ds. Ewaluacji w ISM. Analiza wyników jest przedstawiana podczas Rady Instytutu po zakończeniu każdego cyklu ewaluacji. Kierownicy poszczególnych Zakładów mają wgląd w oceny Pracowników swoich Zakładów, natomiast Dyrektor Instytutu – do ocen wszystkich Pracowników. Żadna ocena (szczególnie negatywna) Pracownika nie pozostaje bez echa.

Dzięki Państwa ocenom usprawniamy proces dydaktyczny w Instytucie, dlatego jeszcze raz gorąco zachęcamy Państwa do wypełniania ankiet pod koniec bieżącego semestru.

Koordynator ds. Ewaluacji w ISM dr H. Giebień

data utworzenia/modyfikacji: 01 luty 2018 o 08:53:42 autor:  mgr inż. Łukasz Stachowski