Znajdujesz się w: Strona główna > Ogłoszenia > Konkurs dla kół naukowych i organizacji studenckich

image: Magdalena Ratajczak

dr hab. prof. nadzw. UWr Magdalena Ratajczak

adres e-mail: magdalena.ratajczak@uwr.edu.pl

Konkurs dla kół naukowych i organizacji studenckich

Ogłasza się XIV edycję konkursu na dofinansowanie dla inicjatyw studenckich i studenckich kół naukowych w Instytucie Studiów Międzynarodowych. Konkurs obejmuje imprezy i wydarzenia, które odbędą się do końca kwietnia 2018 roku.

Wniosek o dofinansowanie musi zawierać:

1. Nazwę organizatora, adres, telefon i adres e-mail.
  2. Nazwisko i imię osoby koordynującej przedsięwzięcie.
  3. Nazwę, datę i miejsce imprezy.
  4. Wstępny kosztorys imprezy.

Pierwszeństwo mają:

1. Koła, w działalności których uczestniczą studenci studiów niestacjonarnych.
  2. Projekty, które mają także inne źródła finansowania.
  3. Inicjatywy, które są przygotowane we współpracy z innymi kołami i są adresowane nie tylko do członków kół, ale także innych studentów, w tym studentów studiów anglojęzycznych.

Wnioski o dofinansowanie należy składać do 8 grudnia 2017 roku w Sekretariacie Instytutu Studiów Międzynarodowych.

Pytania w sprawie konkursu można kierować na adres: magdalena.ratajczak@uwr.edu.pl.

Magdalena Ratajczak

data utworzenia/modyfikacji: 02 grudzień 2017 o 18:09:32