Znajdujesz się w: Strona główna > Ogłoszenia > Spotkanie z Jego Ekscelencją Ambasadorem Tomaszem Orłowskim

image: Bartłomiej Łódzki

dr Bartłomiej Łódzki

adres e-mail: bartlomiej.lodzki@uwr.edu.pl

Spotkanie z Jego Ekscelencją Ambasadorem Tomaszem Orłowskim

W imieniu Forum Młodych Dyplomatów PR Wrocław zapraszamy na spotkanie z cyklu "Spotkanie z Ekspertem", podczas którego gościem będzie Jego Ekscelencja Ambasador Tomasza Orłowski, były szef Protokołu Dyplomatycznego MSZ. Podczas spotkania Pan Ambasador opowie o tajnikach Protokołu Dyplomatycznego i Savoir Vivre, a także opowie o swoich doświadczeniach w pracy dyplomaty, jakich nabył podczas wieloletniej służby w MSZ oraz na placówkach jako Ambasador RP we Francji i Księstwie Monako w latach 2007-2014 oraz Ambasador RP we Włoszech i Republice San Marino w latach 2015-2017. Spotkanie odbędzie się na 25 czerwca 2018 r. o godzinie 16.00 w budynku A Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego sala nr 218. Po spotkaniu będzie możliwość zadania pytań Panu Ambasadorowi. Serdecznie zapraszamy!

data utworzenia/modyfikacji: 13 czerwiec 2018 o 16:52:11

słowa kluczowe: spotkanie-otwarte