Znajdujesz się w: Strona główna > Ogłoszenia > Uruchomiono ankiety ewaluacyjne w systemie USOSweb

Uruchomiono ankiety ewaluacyjne w systemie USOSweb

Szanowni Studenci Instytutu Studiów Międzynarodowych

Dziękujemy Państwu za dotychczasowe zaangażowanie w wypełnianie ankiet, jednocześnie uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiet ewaluacyjnych za semestr letni 2017/2018. Ankiety będą dostępne w systemie USOSweb w dniach 14 czerwca – 30 września 2018 roku. Wypełniający ankietę zachowuje pełną anonimowość.

Wszystkie oceny oraz komentarze są wnikliwie analizowane przez Koordynatora ds. Ewaluacji w ISM. Analiza wyników jest przedstawiana podczas Rady Instytutu po zakończeniu każdego cyklu ewaluacji. Kierownicy poszczególnych Zakładów mają wgląd w oceny Pracowników swoich Zakładów, natomiast Dyrektor Instytutu – do ocen wszystkich Pracowników. Żadna ocena (szczególnie negatywna) Pracownika nie pozostaje bez echa.

Dzięki Państwa ocenom usprawniamy proces dydaktyczny w Instytucie, dlatego jeszcze raz gorąco zachęcamy Państwa do wypełniania ankiet pod koniec bieżącego semestru.

Koordynator ds. Ewaluacji w ISM dr H. Giebień

data utworzenia/modyfikacji: 14 czerwiec 2018 o 11:19:39 autor:  mgr inż. Łukasz Stachowski