Znajdujesz się w: Strona główna > Ogłoszenia > XV edycja konkursu na dofinansowanie dla kół naukowych w ISM

image: Magdalena Ratajczak

dr hab. prof. nadzw. UWr Magdalena Ratajczak

adres e-mail: magdalena.ratajczak@uwr.edu.pl

XV edycja konkursu na dofinansowanie dla kół naukowych w ISM

Ogłasza się XV edycję konkursu na dofinansowanie dla inicjatyw studenckich i studenckich kół naukowych w Instytucie Studiów Międzynarodowych. Konkurs obejmuje imprezy i wydarzenia, które odbędą się do końca listopada 2018 roku.

Wniosek o dofinansowanie musi zawierać:

1. Nazwę organizatora, adres, telefon i adres e-mail.
  2. Nazwisko i imię osoby koordynującej przedsięwzięcie.
  3. Nazwę, datę i miejsce imprezy.
  4. Wstępny kosztorys imprezy.

Pierwszeństwo mają:

1. Koła, w działalności których uczestniczą studenci studiów niestacjonarnych.
  2. Projekty, które mają także inne źródła finansowania.
  3. Inicjatywy, które są przygotowane we współpracy z innymi kołami i są adresowane nie tylko do członków kół, ale także innych studentów, w tym studentów studiów anglojęzycznych.

Wnioski o dofinansowanie należy składać do 15 maja 2018 roku w Sekretariacie Instytutu Studiów Międzynarodowych.

Magdalena Ratajczak

data utworzenia/modyfikacji: 08 maj 2018 o 10:59:18