Znajdujesz się w: Strona główna > Nauka > Publikacje > Artykuł pracowników ISM w prestiżowym „African Studies Review”

Artykuł pracowników ISM w prestiżowym „African Studies Review”

african_studies-review_cv6b4aW najnowszym numerze wydawanego przez Uniwersytet w Cambridge czasopisma - „African Studies Review” ukazał się artykuł Andrzeja Polusa i Wojciecha Tycholiza pt. The Norwegian Model of Oil Extraction and Revenues Management in Uganda. Głównym celem artykułu jest określenie czy możliwym jest przeszczepienie do państwa subsaharyjskiego zasad zarządzania sektorem naftowym obowiązujących w Norwegii.

Publikowane trzy razy do roku „African Studies Review” jest “flagowym czasopismem African Studies Association” i wiodącym czasopismem naukowym w światowej afrykanistyce. Współczynnik wpływu (ang. Impact factor) czasopisma wynosi: 0.741. Gratulujemy i zapraszamy do lektury: http://bit.ly/2nkZYoM