Znajdujesz się w: Strona główna > Nauka > Działalność naukowa ISM > Dr Bartłomiej Łódzki współautorem badań zaprezentowanych w Shanghai International Studies University (SISU)

Hiszpańsko-polskie badania zaprezentowane w Chinach

How-to-tell-the-Chinese-story-to-build-a-positive-country-image-A-scene-from-the-forum-Photo-Feng-YuGT

Dr Bartłomiej Łódzki we współpracy z prof. Rocio Zamora (Uniwersytet w Murcji) zrealizował badania nt. „Understanding China’s image in Europe: how Spanish and Polish media frame news from China.” Wyniki zaprezentowane zostały 23 czerwca 2018 roku przez prof. Zamora podczas China`s Image and Global Communication Forum. Wydarzenie miało miejsce w Shanghai International University.

Projekt jest pokłosiem wizyty dra Łódzkiego w Murcji w ramach programu Erasmus + Teaching Staff Mobillity.