Znajdujesz się w: Strona główna > Nauka > Działalność naukowa ISM > Dr hab. Patrycja Matusz-Protasiewicz będzie reprezentować ISM podczas 25. Światowego Kongresu Nauk Politycznych

Dr hab. Patrycja Matusz-Protasiewicz, Prodziekan ds. studenckich i rozwoju WNS UWr., będzie reprezentować Instytut Studiów Międzynarodowych w Brisbane, Australia (21-25.07.2018). Podczas 25. Światowego Kongresu Nauk Politycznych organizowanego przez International Political Science Association wystąpi z referatem „How Immigrant Integration Policies in Central-Eastern Europe Metropolises Highlight a European Frame of Integration Policy”. Zaprezentowane zostaną wyniki badań finansowanych z grantu NCN Opus 11 (więcej o projekcie: https://projekty.ncn.gov.pl/index.php?s=12007). Gratulujemy!