Znajdujesz się w: Strona główna > Nauka > Konferencje > Online Conference Media (&) Life After/During Covid-19 Pandemic

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji Media (&) Life After/During Covid-19 Pandemic, organizowanej przez Instytut Nauk o Komunikacji Społecznej i Mediach UMCS we współpracy z Academia Europaea Wroclaw Knowledge Hub i Instytutem Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Wrocławskiego, która odbędzie się online 26 października tego roku.

Będziemy rozmawiać o wpływie pandemii na badania medioznawcze i komunikologiczne.

Zaproszenie do sesji pierwszej, a więc dyskusji eksperckiej przyjęli wybitni europejscy badacze:

• Kirsten Drotner, University of Southern Denmark
• Göran Bolin, Södertörn University
• Veronika Kalmus, University of Tartu
• Nevena Dakovic, University of the Arts in Belgrade
• Fausto Colombo, Catholic University of the Sacred Heart
• Leopoldina Fortunati, University of Udine
• Heidi Vandebosch, University of Antwerp
• Helena Bilandzic, Universität Augsburg.

Zapraszamy do przysłania zgłoszeń do części drugiej, poświęconej prezentacji projektów badawczych. Chcielibyśmy przyjrzeć się teoretycznym, metodologicznym, technicznym i etycznym wyzwaniom, przed którymi stoją badacze mediów i komunikacji w ich bieżących projektach badawczych, a także wynikom badań, w tym wstępnych, które udało się opracować w trudnym okresie pandemii.

Zgłoszenia przyjmujemy do 27.09.2020 r.
Udział w konferencji jest bezpłatny.

Adacemy-of-Europe

Call_for_presentations-__Media__Life_AfterDuring_Covid-19_Pandemic (PDF)