Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Praktyki zawodowe w Areszcie Śledczym

Praktyki zawodowe w Areszcie Śledczym

ODAweDYwMAzdjeciearesztu_wkeu7cMiło nam poinformować, że wzbogaciliśmy ofertę miejsc odbywania obowiązkowych praktyk zawodowych, w sposób szczególny skierowaną do studentów kierunku Bezpieczeństwo narodowe. Po długich negocjacjach zostało podpisane porozumienie władz Instytutu Studiów Międzynarodowych z Aresztem Śledczym we Wrocławiu. W ramach 3-tygodniowych praktyk nasi studenci będą mieli możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w Służbie Więziennej.

Serdecznie zapraszamy Studentów do aplikowania. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy z Zastępcą Dyrektora ISM ds. dydaktyki Martą Ryniejską – Kiełdanowicz.,