Znajdujesz się w: Strona główna > Nauka > Działalność naukowa ISM > Prof. UWr. dr hab. Leszek Kwieciński laureatem miejskiego programu Mozart

Prof. UWr. dr hab. Leszek Kwieciński został laureatem miejskiego programu Mozart. W okresie od 01.10.2019 do 30.09.2020 prof. L. Kwieciński będzie realizował projekt badawczo-wdrożeniowy wspólnie z firmą DOZAMEL sp z. o.o. Projekt pt. „Kierunki rozwoju usług świadczonych przez Dozamel sp. z o.o. jako podmiot zarządzający Wrocławskim Parkiem Przemysłowym wobec firm-lokatorów. Scenariusze dla kreowania innowacyjnych obszarów współpracy intra- i interorganizacyjnych” za główny cel stawia sobie zbudowanie narzędzi analitycznych dla zarządzających parkami przemysłowymi w zakresie nowych form usług odnoszących się do innowacyjności i internacjonalizacji firm-lokatorów Wrocławskiego Parku Przemysłowego, na terenie którego działa ponad 250 przedsiębiorstw.

Miejski Program Wsparcia Partnerstwa Szkolnictwa Wyższego i Nauki oraz Sektora Aktywności Gospodarczej "MOZART" jest programem przyjętym w 2012 roku przez Radę Miejską Wrocławia. Jego celem jest wsparcie wrocławskiego rynku pracy poprzez umożliwienie firmom dostępu do intelektualnego potencjału naukowców.

WCA-prof-Leszek-Kwiecinski