Znajdujesz się w: Strona główna > Nauka > Publikacje > Tłumaczenie dra Łukasza Fijałkowskiego fragmentu książki: Barry Buzan. Ole Wæver. Jaap de Wilde. Bezpieczeństwo. Nowa rama analizy (Security. A New Framework for Analysis)

Polskie Towarzystwo Studiów Międzynarodowych zaprasza na promocję książki pt.: Stosunki międzynarodowe. Antologia tekstów źródłowych. Tom 2: Współczesne oblicza dyscypliny – po 1989 roku, napisanej pod redakcją naukową Anny Wojciuk i Hanny Schreiber, Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego 2022.

Spotkanie odbędzie się 9 marca 2022 roku, w godz. 15.00-17.00 (ZOOM).

W antologii tekstów źródłowych znajduje się tłumaczenie dra Łukasza Fijałkowskiego książki: Barry Buzan, Ole Wæver, Jaap de Wilde, Bezpieczeństwo. Nowa rama analizy (Security. A New Framework for Analysis).

Udostępniamy załącznik, w którym znajdują się szczegóły spotkania.

Gratulujemy i serdecznie zapraszamy!