Znajdujesz się w: Strona główna > Nauka > Konferencje > V Ogólnopolski Kongres Politologii – program dostępny online

Na stronie: https://5kongres.uni.wroc.pl/programRamowy dostępny jest program V Ogólnopolskiego Kongresu Politologii. Wydarzenie odbędzie się w dniach 21-23 września 2022 we Wrocławiu.

Informujemy, że system rejestracji uczestników został zamknięty. Osoby zarejestrowane, po zalogowaniu się na swoje konto, mogą ułożyć indywidualny plan zawierający nie tylko własne wystąpienie, ale także panele, w których chce wziąć udział (wystarczy wyszukać interesujący nas panel, a następnie polubić go klikając w serduszko). W systemie dostępne jest również indywidualne zaproszenie z kodem – zachęcamy do jego pobrania, co ułatwi rejestrację na miejscu.

Po zakończeniu Kongresu, każdy uczestnik będzie mógł pobrać z systemu indywidualne zaświadczenie o udziale w wydarzeniu.

Zachęcamy do zapoznania się z atrakcjami i ofertą zniżek dla uczestników Kongresu. Więcej informacji w zakładce: ATRAKCJE.

Organizatorami V Ogólnopolskiego Kongresu Politologii są Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego, Komitet Nauk Politycznych Polskiej Akademii Nauk oraz Polskie Towarzystwo Nauk Politycznych.