Znajdujesz się w: Strona główna > Nauka > Konferencje > VIII Międzynarodowa Konferencja Naukowa we Lwowie pt. UKRAINA W WARUNKACH TRANSFORMACJI SYSTEMU BEZPIECZEŃSTWA MIĘDZYNARODOWEGO - 9 maja 2022

Szanowni Państwo,

Lwowski Uniwersytet Narodowy imienia I. Franki, Wydział Stosunków Międzynarodowych, Centrum Bezpieczeństwa Międzynarodowego i Partnerstwa, Lwowska administracja obwodowa, Instytut Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Wrocławskiego i Instytut Nauk o Bezpieczeństwie Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie zapraszają na VIII Międzynarodową Konferencję Naukową we Lwowie pt. UKRAINA W WARUNKACH TRANSFORMACJI SYSTEMU BEZPIECZEŃSTWA  MIĘDZYNARODOWEGO, która odbędzie się 9 maja 2022 roku.

Konf-Lwow-IKonf-Lwow-IIKonf-Lwow-III