Znajdujesz się w: Strona główna > Nauka > Działalność naukowa ISM > X Ogólnopolska Konwencja Polskiego Towarzystwa Studiów Międzynarodowych pod nazwą „Dynamika zmian stosunków międzynarodowych: Nowe wyzwania i transformacje”

W dn. 4-5 listopada 2021 r. na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej odbywała się X ogólnopolska konwencja Polskiego Towarzystwa Studiów Międzynarodowych pod nazwą „Dynamika zmian stosunków międzynarodowych: Nowe wyzwania i transformacje”. Pracownicy Instytutu Studiów Międzynarodowych brali udział w konferencji zarówno w charakterze prelegentów, jak również moderatorów sesji i dyskutantów.

Lista wystąpień pracowników Instytutu Studiów Międzynarodowych:

Lista moderatorów sesji i dyskutantów:

Prof. dr hab. Elżbieta Stadtmüller i dr Łukasz Fijałkowski zasiadali w radzie programowej konwencji.

PTMS_logotyp