Znajdujesz się w: Strona główna > Nauka > Konferencje > XI OGÓLNOPOLSKA KONWENCJA  POLSKIEGO TOWARZYSTWA STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH pt. NOWY ŁAD MIĘDZYNARODOWY? Instytut Studiów Międzynarodowych UWr 24-25 listopada 2022 r.

Szanowni Państwo,

Polskie Towarzystwo Studiów Międzynarodowych oraz Instytut Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Wrocławskiego zapraszają do wzięcia udziału w XI OGÓLNOPOLSKIEJ KONWENCJI  POLSKIEGO TOWARZYSTWA STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH pt. NOWY ŁAD MIĘDZYNARODOWY? Konwencja odbędzie się we Wrocławiu w dniach 24-25 listopada 2022 r.

Z przyjemnością informujemy, że XI Ogólnopolska Konwencja PTSM objęta została Honorowym Patronatem Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka.logotyp-patronat-Prezydenta-Wroclawia

PTSM-1str-zaproszeniePTSM-str2PTSM-str3PTSM-str4

Zgłoszenie panelu na XI Konwencję PTSM: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScVgJGS22vHUHhNafk1slIeHmmsRuXIK_m4zdNEsd8cyjEjzQ/viewform

Zaproszenie na XI Konwencję PTSM:  ptsm-xi-konwencja-zaproszenie_wroclaw_1404-3 (PDF / 246.73 kb)