Znajdujesz się w: Strona główna > Ogłoszenia > Komunikat Dziekana Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego z dnia 9 czerwca 2020 roku w sprawie ogłoszenia godzin dziekańskich

Komunikat Dziekana Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego z dnia 9 czerwca 2020 roku w sprawie ogłoszenia godzin dziekańskich

Niniejszym informuję, że w związku z wyborami Dziekana Wydziału Nauk Społecznych i zaplanowaną wydziałową debatą wyborczą, na której odbędzie się prezentacja wstępnych kandydatów na Dziekana Wydziału Nauk Społecznych UWr, ogłaszam godziny dziekańskie w dniu 10 czerwca 2020 roku od godz.  11.00  do  godz. 16.00 dla wszystkich kierunków studiów.

Dziekan Wydziału Nauk Społecznych

Prof. dr hab. Robert Wiszniowski

Niniejszym informuję, że w związku z wyborami Dziekana Wydziału Nauk Społecznych i zaplanowaną wydziałową debatą wyborczą, na której odbędzie się prezentacja wstępnych kandydatów na Dziekana Wydziału Nauk Społecznych UWr, ogłaszam godziny dziekańskie w dniu 10 czerwca 2020 roku od godz.  11.00  do  godz. 16.00  dla wszystkich doktorantów Studiów Doktoranckich i Kolegiów Doktorskich.

Dziekan Wydziału Nauk Społecznych

Prof. dr hab. Robert Wiszniowski