Znajdujesz się w: Strona główna > Ogłoszenia > Obowiązkowe szkolenie bhp w formie e-learningu

Szanowni Państwo,

Szkolenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej jest obowiązkowe dla wszystkich studentów i doktorantów pierwszego roku na studiach pierwszego stopnia, drugiego stopnia i jednolitych magisterskich oraz doktoranckich (uczestnicy Szkoły Doktorskiej).

Szczegółowe informacje wraz z instrukcją logowania do szkolenia wstępnego bhp znajdują się w linku:

szkolenie-BHP (PDF / 100.37 kb)

Informacje dotyczące wysokość opłaty za powtarzanie zajęć z przedmiotu bezpieczeństwo i higiena pracy w roku akademickim 2021/2022 znajdują się w poniższym linku:

Uwaga-inf-oplata-za-powtarzanie-szkolenia-bhp-w-roku-aka2122 (DOCX / 13.31 kb)