Znajdujesz się w: Strona główna > Ogłoszenia > Szkolenie bhp tylko formie e-learningu

UWAGA STUDENCI I ROKU

w roku akademickim 2019/20

którzy nie odbyli szkolenia wstępnego BHP w okresie 1.10.- 30.11.2019 r. w formie e-learningu

rozpoczynający naukę na I roku studiów (NABÓR MIĘDZYSEMESTRALNY)

Szkolenie bhp tylko formie e-learningu

Szanowni Państwo,

Szkolenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej jest obowiązkowe dla wszystkich studentów i doktorantów pierwszego roku na studiach (pierwszego stopnia, drugiego stopnia i jednolitych magisterskich) oraz doktoranckich.

Przedmiotowy kurs jest obowiązkowy i kończy się testem zaliczeniowym. Protokół z odbytego szkolenia stanowi podstawę zaliczenia szkolenia. UWAGA: Dział BHP oraz Ochrony Ppoż. nie przepisuje zaliczeń.

Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej trwa od 15-30 marca 2020 r.

Instrukcja logowania do szkolenia wstępnego bhp dla studentów i doktorantów

Rejestracja i przebieg szkolenia :

1. Wejdź na stronę: https://e-edu.cko.uni.wroc.pl/
  2. Zapoznaj się instrukcją logowania do kursu, którą znajdziesz na stronie szkolenia
  3. Odszukaj kursu: Szkolenie wstępne z zakresu BHP oraz Ochrony PPoż

Instrukcja logowania do szkolenia dostępna poniżej:

Instrukcja-logowania-do-szkolenia-wstepnego-bhp-dla-studentow-i-doktorantow (PDF)

Wszelkich informacji w powyższej sprawie udziela Dział Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Ochrony Przeciwpożarowej – tel.: (71) 375-24-89.