Znajdujesz się w: Strona główna > Ogłoszenia > Terminy zapisów na test kwalifikacyjny i testu kwalifikacyjnego dla studentów I roku I stopnia studiów niestacjonarnych

STUDENCI I ROKU I STOPNIA STUDIÓW NIESTACJONARNYCH

WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH

WSZYSTKIE KIERUNKI

Terminy zapisów na test kwalifikacyjny i testu kwalifikacyjnego

Termin testu

20.11 - 23.11.2021

Termin zapisów

od 08.11.2021 do 16.11.2021

Studenci, którzy uczęszczają na lektorat lub uczęszczali, ale przerwali naukę oraz studenci, których wynik testu jest jeszcze ważny, nie mogą ponownie przystąpić do testu. Jeżeli jednak przystąpią do testu, wynik testu zostanie anulowany.

Test kwalifikacyjny jest ważny trzy semestry.

Studenci, którzy nie napiszą testu w podanym terminie nie będą mieli zagwarantowanego miejsca w grupie w semestrze letnim 2021/2022 i tym samym mogą nie rozpocząć lektoratu w wymaganym terminie.

Wykaz grup zostanie umieszczony na stronie SPNJO w zakładce: Wykaz grup – studia niestacjonarne w tygodniu poprzedzającym pierwsze zajęcia.

Student jest zobowiązany do zapoznania się z Zasadami uczestnictwa w lektoratach dostępnymi na stronie SPNJO, zakładka Lektoraty – studia niestacjonarne.