Znajdujesz się w: Strona główna > Ogłoszenia > Tryb hybrydowy w systemie rotacyjnym - informacja dla studentów I roku studiów I stopnia

W związku z wprowadzeniem na I roku studiów stacjonarnych I stopnia tzw. „trybu hybrydowego z rotacją” zajęcia ćwiczeniowe i konwersatoryjne będą polegały na tym, iż grupa ćwiczeniowa w systemie USOS zostanie podzielona wirtualnie na dwie części. Jedna połowa grupy będzie uczestniczyła w zajęciach w sali ćwiczeniowej, natomiast druga połowa grupy będzie uczestniczyła w tych samych zajęciach zdalnie, czyli online. Obecność studenta w jednej lub drugiej formie zajęć jest obowiązkowa. Wykłady dla całego roku będą natomiast prowadzone wyłącznie zdalnie (online).

Szczegółowy podział na grupy w załącznikach:

UWAGA!

Studenci kierunku Stosunki Międzynarodowe w podziale grup dokonano korekty - proszę o zapoznanie się z nowym podziałem.