Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Graduation ceremony dla absolwentów programu European Master Global Studies

W dniach 11-12 listopada 2022 roku na Uniwersytecie w Wiedniu, odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów dla studentów programu European Master Global Studies. W EMGS graduation ceremony uczestniczyło ponad 80 studentów oraz przedstawiciele konsorcjum programu EMGS z Wrocławia, Lipska, Wiednia, Roskilde, Londynu i Ghent.

Instytut Studiów Międzynarodowych i Wydział Nauk Społecznych był reprezentowany przez Prodziekan ds. współpracy międzynarodowej Wydziału Nauk Społecznych – prof. Magdalenę Ratajczak oraz Zastępcę Dyrektora ds. współpracy z zagranicą Instytutu Studiów Międzynarodowych – dr. Marka Musioła. W trakcie wydarzenia, prof. Magdalena Ratajczak wręczyła nagrody dla najlepszych studentów Programu EMGS za najlepsze wyniki w nauce.

Dr Marek Musioł wziął udział w konferencji Graduation Conference 2022 oraz w spotkaniach Komitetu Sterującego Programu i EMGS Employability Board.

IMG_8736IMG_8739IMG_8740