Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Konceptualizacja wrażliwości w czasach regresji praw człowieka - ISMB partnerem konferencji Uniwersytetu w Padwie

13 i 14 listopada 2023 roku Uniwersytet w Padwie był gospodarzem konferencji poświęconej problematyce praw człowieka. Tegoroczna edycja konferencji, organizowana przez Centrum Praw Człowieka "Antonio Papisca", nosiła tytuł "Conceptualising vulnerability in time of human rights regression". Instytut Studiów Międzynarodowych i Bezpieczeństwa był partnerem konferencji. Profesor Magdalena Ratajczak poprowadziła jeden z paneli, podczas którego omawiana była tematyka migracji.

Zdjecie-WhatsApp-2023-11-13-o-112854_e7b2f1f7