Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Nowe programy mobilności międzynarodowej ISMB

Instytut Studiów Międzynarodowych i Bezpieczeństwa ma przyjemność poinformować o uzyskanych nowych dofinansowaniach na rzecz uruchomienia programów mobilności międzynarodowej i rozwoju dalszej współpracy z zagranicznymi ośrodkami akademickimi. Wnioski o granty zostały z sukcesem złożone i przygotowane w ramach konkursu Erasmus +KA171 2023 wspólnie z Biurem Współpracy Międzynarodowej przez:

Dr hab. Renatę Dudę, prof. UWr: University of Central Florida (USA), Ivane Javakhishvili Tbilisi State University (Gruzja);
Dr hab. Jarosława Jarząbka, prof. UWr: Applied Science Private University (Jordania);
Dr Marka Musioła: Dalhousie University (Kanada) .

Wsparcie obejmuje zarówno granty przyjazdowe jak i wyjazdowe. Ponadto w 2023 roku została podpisana pierwsza umowa z uczelnią afrykańską - Stellenbosch University (RPA), pozyskane wsparcie pozwoli na dalszą kompleksową internacjonalizację ISMB.