Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Pracownicy Instytutu Studiów Międzynarodowych na konferencji podsumowującej projekt poświęcony zrównoważonemu rozwojowi

W dniach 20-21 października na Uniwersytecie Warszawskim odbyła się konferencja podsumowująca projekt poświęcony zrównoważonemu rozwojowi, którego liderem była Fundacja HumanDoc. Była to również okazja do prezentacji podręcznika, nad którym pracowali m.in. dr hab. Magdalena Ratajczak, dr hab. Marta Ryniejska-Kiełdanowicz i dr Bartłomiej Łódzki z Instytutu Studiów Międzynarodowych. Podręcznik będzie wykorzystywany w ramach nowego przedmiotu oferowanego także na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego.
Projekt był finansowany z funduszy EOG i funduszy norweskich.
Więcej o projekcie można przeczytać na stronie fundacji HumanDoc lub przeczytać w "Rzeczpospolitej" z 19. października 2022 r.
Podręcznik do pobrania:  2022_wprowadzenie-do-zrownowazonego-rozwojuv1 (PDF / 11.75 Mb)