Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Statuetka Leopolda nagrodą za najlepszą pracę dyplomową licencjacką i magisterską z obszaru nauk o bezpieczeństwie

Od wielu lat w Instytucie Studiów Międzynarodowych i Bezpieczeństwa prowadzone są studia na kierunkach bezpieczeństwo narodowe i bezpieczeństwo międzynarodowe. W 2023 r przyznano po raz pierwszy nagrodę za najlepszą pracę licencjacką i magisterską z obszaru nauk o bezpieczeństwie w formie Statuetki Leopolda. Została ona ustanowiona przez Dyrektora ISMB wspólnie z Radą Dyscypliny Nauk o Bezpieczeństwie, a jej nazwa odnosi się do fundatora Uniwersytetu Wrocławskiego, cesarza Leopolda I. Nagroda ma stanowić wyróżnienie dla autorów, których prace przedstawiają szczególne walory, takie jak: oryginalny i nowatorski charakter, warsztat metodologiczny, układ i strona formalna, warunki stylistyczne i językowe, poprawność analizy i formułowanych wniosków oraz dobór i jakość źródeł bibliograficznych.

Podczas tegorocznego Absolutorium na Wydziale Nauk Społecznych wręczono trzy statuetki. Laureatami zostali:

Gratulujemy Laureatom i Promotorom!

Fot. Paweł Piotrowski/Dział Promocji UWr

20231027-Dyplomy-magisterskie-WNS-fot-Pawel-Piotrowski-16820231027-Dyplomy-magisterskie-WNS-fot-Pawel-Piotrowski-17020231027-Dyplomy-magisterskie-WNS-fot-Pawel-Piotrowski-171