Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Warsztaty - Hewlett Packard Enterprise

Instytut Studiów Międynarodowych we współpracy z Hewlett Packard Enterprise pragnie serdecznie zaprosić do udziału w praktycznych warsztatach prowadzonych stacjonarnie i online przez ekspertki korporacji międzynarodowej. Szczegółowy harmonogram i program warsztatów znajdują się w załączeniu.

Warsztaty będą realizowane zgodnie z datami wskazanym w harmonogramie. Język wykładowy to język angielski.

Po zakończeniu warsztatów każdy z uczestników otrzyma certyfikaty wydane przez Hewlett Packard Enterprise.

Warsztat zaplanowany jest dla maksymalnie 30 uczestników.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z:

Dr Marek Musioł

Assistant Professor

Deputy Director for international cooperation at the Institute of International Studies

marek.musiol@uwr.edu.pl

How-to-create-your-personal-brand-and-boost-your-career-in-an-international-environment (PDF / 566.53 kb)

HPE_Workshop-Proposal-11

HPE_Workshop-Proposal-12

HPE_Workshop-Proposal (PDF / 574.75 kb)