Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Wizyta w Konsulacie Generalnym Niemiec we Wrocławiu

image: Bartłomiej Łódzki

dr Bartłomiej Łódzki

adres e-mail: bartlomiej.lodzki@uwr.edu.pl

Wizyta w Konsulacie Generalnym Niemiec we Wrocławiu

W dniu 15 marca 2018 r. studenci Dyplomacji Europejskiej oraz Stosunków Międzynarodowych – w tym specjalności Studia niemieckie – mieli przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z Panią Konsul Generalną Ulrike Knotz, która od sierpnia 2017 r. kieruje Konsulatem Generalnym Republiki Federalnej Niemiec (RFN) we Wrocławiu. Organizatorem przedsięwzięcia był dr Mariusz Kozerski z Zakładu Badań Niemcoznawczych (ZBN) Instytutu Studiów Międzynarodowych, a uczestniczyli w nim także specjalista ds. prasy i kultury Konsulatu Michał Tomiczek, pełniący rolę tłumacza oraz prof. Katarzyna Gelles i dr Joanna Trajman z ZBN.

Więcej informacji:

data utworzenia/modyfikacji: 22 marzec 2018 o 10:50:31