Znajdujesz się w: Strona główna > Nauka > Działalność naukowa ISM > Wykład gościnny prof. Houmana Sadriego z University of Central Florida w Orlando

29 listopada 2016 roku Instytut Studiów Międzynarodowych gościł prof. Houmana Sadriego z University of Central Florida w Orlando. Prof. Sadri wystąpił z wykładem dotyczącym stosunków międzynarodowych Islamskiej Republiki Iranu, koncentrującym się przede wszystkim na jej relacjach z państwami regionu Południowego Kaukazu. W drugiej części swojego spotkania ze studentami prof. Sadri poprowadził dyskusję na temat przebiegu, wyników i konsekwencji niedawnych wyborów prezydenckich w USA.