Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Dolnośląski Festiwal Nauki w Instytucie Studiów Międzynarodowych

Dolnośląski Festiwal Nauki w Instytucie Studiów Międzynarodowych

W poniedziałek 25 września w Instytucie Studiów Międzynarodowych gościliśmy uczniów i nauczycieli z dolnosląskich szkół średnich, którzy odwiedzili nas w związku z XX edycją Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. W tym roku z prezentacjami poświęconymi podróżom na Bliski i Daleki Wschód wystąpili: dr Jarosław Jarząbek, dr Marcin Szydzisz oraz dr Łukasz Fijałkowski. Z kolei dr Justyna Arendarska zaprosiła uczestników do udziału w warsztatach negocjacyjnych.

Dziękujemy za udział w naszych spotkaniach uczniom i nauczycielom ze Szkół Europejskich we Wrocławiu, Akademickich Liceów Artystycznych i Akademickich, Zespołu Szkół w Trzebnicy i II LO w Oleśnicy, a także studentom, którzy wsparli nasze imprezy pod względem organizacyjnym.

warsztaty-negocjacyjne_rzhe8t