Znajdujesz się w: Strona główna > Nauka > Konferencje > II Polsko-Ukraiński Panel Bezpieczeństwa - INWAZJA ROSYJSKA W UKRAINIE I JEJ KONSEKWENCJE DLA UKRAINY I BEZPIECZEŃSTWA MIĘDZYNARODOWEGO – „MILITARNY I POZAMILITARNY WYMIAR KONFLIKTU ROSYJSKO-UKRAIŃSKIEGO”

Szanowni Państwo,

Przypominamy, że 9 maja 2022r. odbędzie się II Polsko-Ukraiński Panel Bezpieczeństwa - INWAZJA ROSYJSKA W UKRAINIE I JEJ KONSEKWENCJE DLA UKRAINY I BEZPIECZEŃSTWA MIĘDZYNARODOWEGO.

Obszar tematyczny: MILITARNY I POZAMILITARNY WYMIAR KONFLIKTU ROSYJSKO-UKRAIŃSKIEGO:

Formularz rejestracyjny: https://www.ism.uni.wroc.pl/Polsko-UkrainskiPanel-Bezpieczenstwa-INWAZJA-ROSYJSKA-W-UKRAINIE-I-JEJ-KONSEKWENCJE/Form-1

DOSTĘP DO WYDARZENIA – PLATFORMA ZOOM:

Tytuł: MILITARNY I POZAMILITARNY WYMIAR KONFLIKTU ROSYJSKO-UKRAIŃSKIEGO / Military and non-military dimensions of the Russian-Ukrainian conflict

09.05, 14:00 (GMT +2:00)

Webinar ID: 897 5734 0178

Passcode: 147236

Invite Link: https://us02web.zoom.us/j/89757340178?pwd=ZWRkb3ZoNUg1K3hwanRNSm1jR01VZz09

Język wykładowy to język polski.

Organizatorzy zapewnili tłumaczenie symultaniczne: polski-angielski, angielski-polski.

Panel II jest częścią VIII Międzynarodowej Konferencji Naukowej we Lwowie pt. UKRAINA W WARUNKACH TRANSFORMACJI SYSTEMU BEZPIECZEŃSTWA  MIĘDZYNARODOWEGO, organizowanej przez Lwowski Uniwersytet Narodowy imienia I. Franki, Wydział Stosunków Międzynarodowych, Centrum Bezpieczeństwa Międzynarodowego i Partnerstwa, Lwowską Administrację Obwodową, Instytut Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Wrocławskiego i Instytut Nauk o Bezpieczeństwie Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu: natoconference@uwr.edu.pl

Organizatorzy:

Dziekan Wydziału Nauk Społecznych

Dziekan Wydziału Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Lwowskiego

Dyrektor Instytutu Studiów Międzynarodowych

Dyrektor International Security and Partnership Centre

Kierownik Zakładu Badań Wschodnich

Kierownik Zakładu Studiów nad Bezpieczeństwem

Link do plakatu wydarzenia z aktywnym odnośnikiem do rejestracji:

POLSKO-UKRAINSKI-PANEL-BEZPIECZENSTWA (PDF / 2.46 Mb)