Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Nowe granty Erasmus+ - rozwój mobilności pracowników i studentów ISM

Instytut Studiów Międzynarodowych ma przyjemność poinformować o uzyskanych nowych dofinansowaniach na rzecz uruchomienia programów mobilności międzynarodowej i rozwoju dalszej współpracy z takimi ośrodkami akademickimi jak Applied Sciences Private University, Mediterranian University of Albania, International University of Sarajevo, Dalhousie University, Stellenbosch University. Wnioski o granty zostały z sukcesem złożone i przygotowane w ramach konkursu Erasmus + KA171 2022 wspólnie z Biurem Współpracy Międzynarodowej przez:

- Dr hab. Jarosław Jarząbek: Jordania (2 przyjazdy dydaktyczne, 1 wyjazd studencki, 3 przyjazdy studenckie)

- Dr Anna Jagiełło-Szostak: Albania (1 wyjazd dydaktyczny, 2 przyjazdy dydaktyczne, 1 wyjazd studencki, 1 przyjazd studencki)  i Bośnia i Hercegowina (1 wyjazd dydaktyczny, 1 przyjazd dydaktyczny, 1 wyjazd studencki, 1 przyjazd studencki)

- Dr Marek Musioł: Kanada (1 przyjazd dydaktyczny) i RPA (2 wyjazdy dydaktyczne, 2 przyjazdy dydaktyczne)

Wsparcie obejmuje zarówno granty przyjazdowe jak i wyjazdowe.

Pozyskane wsparcie pozwoli na dalszą internacjonalizację ISM.

Serdecznie gratulujemy!