Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Pracownicy ISM na konferencji EISA PEC 2023 w Poczdamie

Pracownicy Instytutu Studiów Międzynarodowych reprezentowali Uniwersytet Wrocławski podczas obrad 16th Pan-European Conference on International Relations, konferencji organizowanej przez European International Studies Association, która odbywała się w Poczdamie.

Dr hab. Magdalena Ratajczak, prof. UWr wygłosiła referat: „Let’s build walls! The case of Polish-Belarussian border. Dr hab. Jarosław Jarząbek, prof. UWr wystąpił w panelu Middle East and the West – Emotional Dimension of  the Relations z referatem: We Will Do It Our Own Way! Contesting the Liberal International Order in the Middle East. Dr Justyna Arendarska zaprezentowała badania nad feministyczną polityką zagraniczną w ramach panelu poświęconego dyplomacji publicznej.

poczdam