Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Prof. Renata Duda w ministerialnym zespole ds. rozwoju czasopism naukowych

Zarządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Dariusza Wieczorka z dnia 22 grudnia 2023 r. dr hab. Renata Duda, prof. UWr powołana została na członkinię Zespołu Doradczego do spraw programu pod nazwą Rozwój Czasopism Naukowych. Zadaniem Zespołu jest ocena merytoryczna wniosków złożonych w ramach programu „Rozwój czasopism naukowych”, i przedstawienie Ministrowi wyników tej oceny. Zespół zajmuje się również opiniowaniem umotywowanych zastrzeżeń złożonych w ramach naboru do programu przez wnioskodawców oraz oceną raportów rocznych i końcowych z wykorzystania środków finansowych przyznanych na rozwój działalności publikacyjnej czasopism naukowych.

Gratulujemy!

Dziennik-Urzedowy-Min-Nauk-2023-poz-1 (PDF / 319.37 kb)