Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Projekt „Study Mission Rome "Sustainable Development Agenda 2030" Eastwest European Institute 24 - 28 października 2022r.

Szanowni Państwo,

Eastwest European Institute z siedzibą w Rzymie zaprasza do wzięcia udziału w projekcie pt.: „Study Mission Rome "Sustainable Development Agenda 2030", w dniach 24 - 28 października 2022r. Podczas trwania programu organizatorzy przewidują szereg spotkań na wysokim szczeblu w centralnych włoskich instytucjach oraz z przedstawicielami włoskiego sektora publicznego/prywatnego, dyplomatami, ekspertami, profesorami, opiniodawcami oraz członkami głównych instytucji międzynarodowych w Rzymie, takich jak FAO.

Szczegółowy program znajduje się pod linkiem: https://drive.google.com/file/d/1yaJjERuLnOtVYGjVLK957ndWz3lJqq5O/view?usp=sharing

Serdecznie zapraszamy!