Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Sukces studentów i promotorów z Instytutu Studiów Międzynarodowych

W konkursie Dziekana Wydziału Nauk Społecznych UWr. na najlepszą pracę magisterską obronioną w roku akademickim 2017/2018 aż dwoje absolwentów Instytutu Studiów Międzynarodowych znalazło się "na podium".

Drugie miejsce przyznano pani mgr Karinie Kotas (Krzysztoporskiej), absolwentce kierunku "stosunki międzynarodowe", za pracę pt. "Odrodzenie życia żydowskiego we Wrocławiu po 1989 roku", napisaną pod opieką naukową prof. Katarzyny Gelles.

Trzecie miejsce zajął mgr Fabio Haenel, absolwent kierunku International Relations/Global Studies za pracę pt. "The Prospects and Dangers of Artificial Intelligence on International Security: The Case of Sino-American Arms Race" [pol. "Perspektywy i niebezpieczeństwa sztucznej inteligencji w dziedzinie bezpieczeństwa międzynarodowego: Przypadek chińsko-amerykańskiego wyścigu zbrojeń"], która powstała pod opieką naukową dr hab. Bartosza Michalskiego.

mgr-Karina-Kotas-Krzysztoporska-najlepsza-praca-mgr-2gratulacje