Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Turniej siatkówki pracowników i studentów ISM

Turniej siatkówki pracowników i studentów ISM

received_656210761205163_yz9vms

Za nami druga edycja turnieju siatkówki, w którym zgodnie z krótką (jeszcze) tradycją współzawodniczą pracownicy i studenci Instytutu Studiów Międzynarodowych. W zawodach rozegranych 16 listopada 2016 r. studentów reprezentowały dwie drużyny. W skład pierwszej weszli: Inga Głód, Katarzyna Dorosz, Michał Iwaszków, Bartosz Wojciechowski, Adrian Gajewski i Patryk Włodarczyk. Drugą drużynę studencką stworzyli: Jessica Sikora, Daria Żak, Kamila Kucińska, Patryk Kalita, Paweł Leńczyk i Mikołaj Lentowicz. Naprzeciw nich stanęli: mgr Jakub Bornio, dr Anna Jagiełło-Szostak, dr Mariusz Kozerski, prof. Leszek Kwieciński, dr Marek Musioł i dr hab. Andrzej Polus oraz studentka II roku studiów magisterskich SM – pani Gabriela Kochan.

Pucharowy system rozgrywek wyłonił dwóch finalistów: I. zespół studentów i drużynę pracowniczą. Po dramatycznej końcówce w stosunku 2:1 wygrali pracownicy, wspierani w ostatniej rozgrywce przez studentów Darię Żak i Mikołaja Lentowicza. Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za wspaniałą i ambitną grę oraz dostarczenie wielu pozytywnych emocji.

Mariusz Kozerski