Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Uroczysta promocja absolwentów programu Erasmus Mundus Global Studies

Uroczysta promocja absolwentów programu Erasmus Mundus Global Studies

W sobotę 19 listopada 2016 roku na Uniwersytecie Wiedeńskim odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom programu dwuletnich studiów magisterskich Erasmus Mundus Global Studies A European Perspective. Program, którego częścią jest Instytut Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Wrocławskiego, pozwala jego uczestnikom studiować na wybranych dwóch z pięciu uczelni partnerskich programu (Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet w Lipsku, London School of Economics, Uniwersytet w Roskilde, Uniwersytet Wiedeński).

Instytut Studiów Międzynarodowych na uroczystości reprezentowali prof. Marek Wróblewski i dr Jarosław Jarząbek. Składamy serdeczne gratulacje wszystkim naszym absolwentom i życzymy sukcesów w dalszej karierze zawodowej.

DSC_0254_kw47e2_2018-09-07_11-52-03.jpgDSC_0256_lwd4rh_2018-09-07_11-52-04.jpg